Hneď na úvod dobrá správa pre súčasných členov Shell ClubSmart: Všetky vaše doposiaľ nazbierané body vám zostávajú a nové výhody môžete využiť hneď!

Ste tu noví? Jednoducho sa registrujte a začnete zbierať body, aby ste si čo najskôr mohli začať užívať všetky výhody.

Služby Shell Clubsmart Karty

Klubová karta v mobile

Man with phone in his hand

Shell ClubSmart karta vo vašom mobile. Zbierajte a využívajte body jednoducho a rýchlo, bez nutnosti nosiť so sebou plastovú kartu. Budete mať vždy po ruke dokonalý prehľad o zľavách, výhodách a odmenách. Stačí si stiahnuť Shell aplikáciu, následne registrovať plastovú kartu na www.shellsmart.com, ktorú dostanete na čerpacej stanici a výhody Shell ClubSmart môžete pohodlne využívať cez svoj mobilný telefón.

Zľava za body

Woman with her son and 2 hot dog

Premeňte svoje body na zľavy a šetrite pri nákupoch a tankovaní u Shell. Užívajte si voľnosť pri rozhodovaní, koľko bodov využijete pri platení v Shell obchodoch.
Každých 100 bodov môžete premeniť na zľavu 0,50 € z vášho účtu.
Nazbierané body môžete vymeniť za zľavu maximálne 90 % z ceny nákupu.

Viac informácií nájdete vo Všeobecných podmienkach a pravidlách vernostného programu Shell ClubSmart.

Zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami na palivo a nemožno ju uplatniť pri platbe kartami euroShell Card, Shell Card, DKV, CCS. Pri uplatnení zľavy nebudú pripísané body za nákup paliva, na ktorý sa zľava uplatňuje.

Partneri

Women near to sea with her car

Cestovanie znamená oveľa viac, než len presun z bodu A do bodu B. Je to otvorený svet možností a príležitostí. Členovia Shell ClubSmart si zaslúžia na cestách výhody, aj keď nie sú práve na čerpacích staniciach Shell.

Z tohto dôvodu môžete od teraz zbierať body do programu Shell ClubSmart, či už platíte za ubytovanie cez Booking.com alebo za požičanie auta u Rentalcars.

Cestovať s navigáciou je tak jednoduché a s Shell ClubSmart aj výhodné.
Za body z programu Shell ClubSmart môžete teraz získať licenciu na navigáciu Sygic.

Navštívte www.shellsmart.com a premeňte body na poukážku.

Viac v časti motoristi

Vyhľadávač čerpacích staníc

Použite Vyhľadávač čerpacích staníc, nájdite najbližšiu čerpaciu stanicu Shell a naplánujte si Vašu cestu. 

Aplikácia Shell

Využívajte výhody členstva vo vernostnom programe Shell ClubSmart na cestách a získajte skvelé ponuky na bonusové body či prehľad o výške svojej zľavy za body. Vďaka novej aplikácii Shell budete mať všetky služby a ďalšie výhody stále pri sebe.