Začiatok kampane: 16. 9. 2020

Ako zbierať samolepky?

 • Perfektné umytie a Perfektný lesk

  Perfektné umytie a Perfektný lesk

  Využite naše prémiové umývacie programy Perfektný lesk alebo Perfektné umytie a získate 2 samolepky.

 • Umývací program Standard

  Umývací program Standard

  Využite umývací program Standard a získate 1 samolepku.

vehicle

Prečo si vybrať prémiový umývací program?

 • Ochranný prémiový nanovosk a sezónne predumytie
 • 200 Shell ClubSmart bodov za jedno umytie
 • Kefy SofTecs® šetrné ku karosérii s maximálnou hustotou vlákien 
 • Tlakové predumytie, umytie kolies a diskov automobilu 
 • Aktívna pena a dvojité umytie kefami

NOVÉ, EŠTE LEPŠIE ODMENY

Za nazbieranie 6 samolepiek do 3 mesiacov

Villa Silvia Chianti DOCG

product

Corsi Chianti DOCG v slamenom obale je suché červené víno z Toskánska. Skvelé talianske víno svetlej, takmer granátovočervenej farby sa vyznačuje charakteristickou intenzívnou vôňou a mäkkou, suchou a harmonickou chuťou. Odporúča sa podávať pri teplote 18 – 20 °C k jedlám z červeného mäsa, pečenému mäsu a divine.

Yankee Candle vôňa

product image

Vráťte sa z ciest do domova plného upokojujúcich vôní. Po dlhom dni v práci alebo na cestách vám sýte vône Yankee Candle pomôžu uvoľniť sa a užiť si zvyšok dňa bez stresu. Napojte sa na voňavú vlnu relaxácie, ktorá do vašej domácnosti vnesie pohodu a pokoj na duši. Stačí len zapáliť sviečku Yankee Candle. Vyberte si sviečku Yankee Candle 104 g podľa aktuálnej dostupnosti. Všetky sviečky sú vyrobené len z tých najlepších surovín, ako napríklad čisto prírodné bavlnené knôty bez akýchkoľvek prímesí, parafín v najvyššej kvalite. Knôt každej sviečky je ručne narovnaný a sviečka vyhorí až za 20 – 30 hodín.

La Gioiosa Prosecco Treviso

La Gioiosa Prosecco Treviso

La Gioiosa Prosecco Treviso DOC je výborný spoločník na každú príležitosť. Biele perlivé brut prosecco z talianskeho regiónu Veneto, Marca Trevigiana je uzatvorené tradičným korkovým uzáverom. Po otvorení ucítite ľahkú ovocnú a kvetinovú vôňu a sviežu vyváženú chuť. Najlepšie chutí vychladené na 6 – 8 °C. Odporúča sa podávať ako aperitív, k predjedlám, ľahkým úpravám rýb, jedlám z bieleho mäsa, cestovinám aj mäkkým čerstvým syrom.

Pralinky Elit Luxury

Pralinky Elit Luxury Collection

V každom kúsku čokolády Elit, od jemnej pralinky po krehkú tabuľku, sa odráža takmer storočná skúsenosť a tradícia výrobcu, ktorý vie, čím potešiť chuťové bunky milovníkov čokolády. Príbeh hlbokej vášne a ozajstnej lásky sa píše od roku 1924, keď v tureckom Istanbule vznikla značka Elit Chocolate and Confectionery. Od prvého ručne písaného receptu si prísne stráži tajomstvo výroby, no isté je, že na jej konci je spokojný zákazník.

ZA NAZBIERANIE 6 SAMOLEPIEK DO 5 MESIACOV

Súprava čajov Evergreen

Súprava čajov Evergreen

Súprava čajov Evergreen ponúka paletu tých najlepších zelených čajov, ktoré si vás získajú svojou jemnou chuťou a podmanivou vôňou. Obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok vrátane vitamínu C. Jemná bylinná a ovocná aróma vnesie príjemný okamih nad šálkou do každého vášho dňa. Balenie obsahuje 10× 6 druhov zeleného čaju: Green Tea, Jasmine Romance, Mint Mystique, Raspberry and Pomegranate, Lemon Vitality, Strawberry and Kiwi.

Súprava čajov Classical

Súprava čajov Classical

Súprava čajov Classical obsahuje to najlepšie z ponuky čiernych čajov. Nájdete v nej výrazné a silné čaje, ale aj čaje slabšie, bez obsahu kofeínu, pre pokojné večery. Nechajte sa uniesť blahodarnými účinkami, ktoré povzbudia vaše telo aj myseľ, a doprajte si tradičné čaje vysokej kvality. Balenie obsahuje 10× 6 druhov čierneho čaju: Earl Grey, English Breakfast, English No.1, Ceylon, Darjeeling, Evening Decaffeinated.

Krušovice 4× 0,5 l

product image

Krušovice patria k najstarším českým pivným značkám s koreňmi, ktoré siahajú až do roku 1581. Ako jediná česká značka piva bola vo vlastníctve českej kráľovskej koruny, keď ju v roku 1583 kúpil český kráľ a rímsky cisár Rudolf II. Miestni sládkovia varia Krušovice viac než 430 rokov z tých najlepších domácich surovín – aromatického žateckého chmeľu, vynikajúcej vody z křivoklátskych lesov a výberového českého a moravského jačmeňa.

9° Bianco Frizzante 0,75 l

product image

9° Bianco Frizzante je biele semi-šumivé víno s elegantnou chuťou a rafinovanou a intenzívnou arómou. Vyrába sa z hrozna odrody Garganega, ktorá sa pestuje na slnečných talianskych svahoch. Víno je vhodné podávať pri teplote 8 – 10 °C. Môže byť skvelým aperitívom alebo vhodne sprevádzať ľahké jedlá.

Akcia platí na vybraných čerpacích staniciach Shell od 16. 9. 2020 do 31. 12. 2021 alebo do vyčerpania zásob. Zmena ponuky odmien počas akcie je možná. Na uplatnenie odmeny je potrebné predložiť pri získaní poslednej samolepky kompletne vyplnenú vernostnú kartu, a to najneskôr do 3, resp. 5 mesiacov od skončenia mesiaca, v ktorom došlo k vydaniu karty. Dátum vydania nájdete na prvej strane vernostnej karty. Viac na www.shell.sk.

Viac v časti motoristi

Prémiová umývacia linka

Chcete mať auto ako nové?

Vernostný program Shell ClubSmart

S vernostným programom Shell ClubSmart môžete získať množstvo odmien, výhod alebo napríklad zľavy na nákup za body.

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.