Akcia predĺžená do 31. 8. 2020

Vernosť sa oplatí!

Získajte jednu z našich skvelých odmien po nazbieraní 6 samolepiek.

 • 1 umytie Perfektný lesk alebo Perfektné umytie = 2 samolepky
 • 1 umytie Standard = 1 samolepka 

Výhody umývacích programov Shell:

 • Ochranný prémiový nanovosk + sezónne predumytie k prémiovým programom
 • Až 200 Shell ClubSmart bodov za jedno umytie!
 • Kefy SofTecs® s maximálnou hustotou vlákien
 • Tlakové predumytie, umývanie kolies a diskov vozidla
 • Aktívna pena a dvojité umytie kefami

ODMENY ZA PRÉMIOVÉ UMÝVANIE:

 • Zlatý Bažant 12% 4× 0,5 L
 • 9° Bianco Frizzante 0,75 L
 • Súprava Čajov Evergreen 60 Vreciek
 • Súprava Čajov Classical 60 Vreciek

ODMENY ZA PRÉMIOVÉ UMÝVANIE

Zlatý Bažant 12% 4× 0,5 L

4 balenie Zlatý Bažant piva

ZNAMENITÝ SVETLÝ LEŽIAK

Pivo Zlatý Bažant sa vyznačuje stredne silnou, príjemnou horkosťou. Medzi najobľúbenejšie pivá na trhu ho zaraďujú stredne plná chuť, primeraná rezkosť, jemná vôňa žateckého chmeľu a sýta, žiarivo zlatožltá farba. Pivovar má svoje sídlo v Hurbanove, kde už po desaťročia spájajú pivovarnícky um s poctivým sládkovským remeslom. Slad z Hurbanova, ktorý má vo svojom okolí ideálne podmienky na pestovanie kvalitného jačmeňa, je tým, čo dáv tomuto pivu nezameniteľnú chuť.

9° Bianco Frizzante 0,75 L

lahev Bianco Frizzante vina

BUBLINKOVÝ TALIAN

9° Bianco Frizzante je biele semi-šumivé víno s elegantnou chuťou a rafinovanou a intenzívnou arómou. Vyrába sa z hrozna odrody Garganega, ktorá sa pestuje na slnečných talianskych svahoch. Víno je vhodné podávať pri teplote 8—10 °C. Môže byť skvelým aperitívom alebo vhodne sprevádzať ľahké jedlá.

Súprava Čajov Evergreen

Súprava čajov evergreen

ZÁSAH DO ZELENÉHO

Súprava čajov Evergreen ponúka paletu tých najlepších zelených čajov, ktoré si vás získajú svojou jemnou chuťou a podmanivou vôňou. Obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok, vrátane vitamínu C. Jemná bylinná a ovocná aróma vnesie príjemný okamih nad šálkou do každého vášho dňa. Balenie obsahuje 10× 6 druhov zeleného čaju: Green Tea, Jasmine Romance, Mint Mystique, Raspberry and Pomegranate, Lemon Vitality, Strawberry and Kiwi.

Súprava Čajov Classical

Súprava čajov Classical

ČAJOVÁ KLASIKA

Súprava čajov Classical obsahuje to najlepšie z ponuky čiernych čajov. Nájdete v nej výrazné a silné čaje, ale aj čaje slabšie, bez obsahu kofeínu, pre pokojné večery. Nechajte sa uniesť blahodarnými účinkami, ktoré povzbudia vaše telo aj myseľ a doprajte si tradičné čaje vysokej kvality. Balenie obsahuje 10× 6 druhov čierneho čaju: Earl Grey, English Breakfast, English No.1, Ceylon, Darjeeling, Evening Decaffeinated.

Akcia platí na vybraných čerpacích staniciach Shell od 1. 5. 2019 do 31. 8. 2020 alebo do vyčerpania zásob. Vernostnú kartu s nazbieranými samolepkami je nutné vymeniť za vybranú odmenu do 5 mesiacov od jej vydania. Prečítajte si úplné pravidlá akcie.

VIAC V ČASTI MOTORISTI

Keď chutne, tak výhodne

Vychutnajte si u nás každý deň niečo navyše.

Milujem Každú Cestu

Každá cesta môže byť úžasná!