Modré auto BMW v umývacej linke Shell

Starostlivosť, ktorá sa vám vráti

Získajte balíček autokozmetiky Shell len za 3,49 €

Ikonka prémiovej umývacej linky + ikonka 4 l vody do ostrekovačov Smart = v krúžku je napísané Balíček pre auto za 3,49 €.

Čerpacie stanice Shell s umývacou linkou

Kúpte umývací program Perfektný lesk alebo Perfektné umytie spolu so 4 l vodou do ostrekovačov Smart a získate balíček pre auto Shell za zvýhodnenú cenu 3,49 €.

2× ikonka 4 l vody do ostrekovačov Smart = v krúžku je napísané Balíček pre auto za 3,49 €.

Čerpacie stanice Shell bez umývacej linky

Kúpte aspoň 2 balenia 4 l vody do ostrekovačov Smart a získate balíček pre auto Shell za zvýhodnenú cenu 3,49 €

Vyberte si svoj balíček autokozmetiky Shell

Balíček autokozmetiky Shell na vyčistenie interiéru.

Interiér

Pre voňavé a dokonale čisté vnútro auta v každej situácii. Presne na to je určený náš balíček pre auto na čistenie interiéru. S čističom palubnej dosky, obrúskami na palubnú dosku, obrúskami na sklo a osviežovačom vzduchu špina nemá šancu!

Set Interiér obsahuje:

 • Obrázok čističa palubnej dosky so zelenou etiketou.

  Čistič palubnej dosky

  Ideálny na čistenie a údržbu prístrojovej dosky a ďalších vnútorných častí vozidla vyrobených z plastu alebo gumy. Jedinečné zloženie pre vytvorenie trvanlivého antistatického povrchu, ktorý zamedzuje hromadeniu prachu a nečistôt. Bezfarebný, ošetruje a zvýrazňuje pôvodnú farbu povrchu. S príjemnou vôňou. Možno použiť aj na renováciu plastových kufrov, kresiel, sedačiek a pod.

 • Obrázok obrúska na palubnú dosku so zelenou etiketou.

  Obrúsky na palubnú dosku

  Čistiace utierky na palubnú dosku Shell. Efektívne a ľahko odstraňujú nečistoty a zvýrazňujú farbu vinylu, plastov a gumených častí. Zanechávajú príjemnú sviežu vôňu. Balenie možno ľahko uložiť vo vozidle.

 • Obrázok obrúska na sklo s modrou etiketou.

  Obrúsky na sklo

  Čistiace utierky na sklo Shell. Účinne a rýchlo odstraňujú nečistoty, mastnotu a cestnú špinu zo sklenených povrchov. Balenie možno ľahko uložiť vo vozidle.

 • Obrázok osviežovača vzduchu v zelenom balení.

  Osviežovač vzduchu

  Dlhotrvajúca príjemná vôňa v tvare morskej mušle. Osviežuje a uvoľňuje vôňu až 30 dní. Tón vône London.

Balíček autokozmetiky Shell na vyčistenie exteriéru.

Exteriér

Čistič okien, obrúsky na sklo, jumbo špongia a osviežovač vzduchu, to všetko obsahuje náš balíček pre auto na čistenie exteriéru. Aby vaše auto žiarilo, nech už idete kamkoľvek.

Set Exteriér obsahuje:

 • Obrázok čističa okien v zelenom obale.

  Čistič okien

  Čistí akýkoľvek typ skla a zrkadla (automobilové zrkadlá, okná, obrazovky televízorov, keramické obklady atď.). Účinne odstraňuje odtlačky prstov, špinu z ciest, zvyšky hmyzu, vosk, mastnotu a ďalšie znečistenia. Nezanecháva šmuhy. Veľmi účinný. Obsahuje čpavok pre lesklý vyčistený povrch.

 • Obrázok obrúska na sklo s modrou etiketou.

  Obrúsky na sklo

  Čistiace utierky na sklo Shell. Účinne a rýchlo odstraňujú nečistoty, mastnotu a cestnú špinu zo sklenených povrchov. Balenie možno ľahko uložiť vo vozidle.

 • Obrázok žltej huby na čistenie auta.

  Jumbo špongia

  Veľká, odolná, extra mäkká a nasiakavá umývacia špongia. Umožňuje dôkladné odstránenie silných nečistôt a škvŕn bez poškriabania čisteného povrchu. Perfektná na umývanie a čistenie karosérie automobilov, hliníkových ráfikov a svetlometov.

 • Obrázok osviežovača vzduchu v modrom balení.

  Osviežovač vzduchu

  Dlhotrvajúca príjemná vôňa v tvare morskej mušle. Osviežuje a uvoľňuje vôňu až 30 dní. Tón vône New Car.

Členovia Shell ClubSmart môžu získať balíček autokozmetiky iba za 0,49 €

Kúpte prémiový umývací program spolu so 4 l vodou do ostrekovačov Smart alebo kúpte rovno 2 balenia 4 l vody do ostrekovačov Smart a svoje Shell ClubSmart body využite na získanie zľavy na darčekový balíček autokozmetiky Shell za zvýhodnenú cenu. Ak máte napríklad na svojom konte 600 bodov Shell ClubSmart, môžete ich vymeniť za zľavu na nákup darčekového balíčka autokozmetiky Shell a doplatiť iba 0,49 eura.

Tiež chcem byť členom

Pre čerpacie stanice s umývacou linkou: Akcia prebieha od 12. 2. do 24. 3. 2024 alebo do vyčerpania zásob, ak k nemu dôjde skôr, na vybraných čerpacích staniciach Shell na Slovensku. Balíček autokozmetiky Exteriér alebo Interiér za zvýhodnenú cenu 3,49 eura možno získať pri jednorazovom nákupe 1 umývacieho programu Perfektný lesk alebo Perfektné umytie spolu s 1 vodou do ostrekovačov Smart v objeme 4 l. Výber balíčka závisí od aktuálnej ponuky čerpacej stanice. Za úhradu doplatku 3,49 eura nebudú pripísané body Shell ClubSmart.

Pre čerpacie stanice bez umývacej linky: Akcia prebieha od 12. 2. do 24. 3. 2024 alebo do vyčerpania zásob, ak k nemu dôjde skôr, na vybraných čerpacích staniciach Shell na Slovensku. Balíček autokozmetiky Exteriér alebo Interiér za zvýhodnenú cenu 3,49 eura možno získať pri jednorazovom nákupe 2 a viac vôd do ostrekovačov Smart, každej v objeme 4 l. Výber balíčka závisí od aktuálnej ponuky čerpacej stanice. Za úhradu doplatku 3,49 eura nebudú pripísané body Shell ClubSmart.

Môže vás tiež zaujímať

Prémiová umývacia linka

Chcete mať auto ako nové? Umývacie linky Shell sú najlepšou voľbou pre vaše vozidlo.

Voda do ostrekovačov

Vyberte si z ponuky vôd do ostrekovačov, zbierajte body Shell ClubSmart a objavte svet plný výhod.