Prémiové Palivá Shell V-Power teraz za cenu Palív Shell Fuelsave

Ikona tankovacieho stojanu Shell V-Power a kalendáre, kalendár zobrazuje utorok

Každý utorok Shell V-Power Diesel za cenu Shell FuelSave Diesel

Ikona tankovacieho stojanu Shell V-Power a kalendáre, kalendár zobrazuje štvrtok

Každý štvrtok Shell V-Power 95 za cenu Shell FuelSave Natural 95

Akcia prebieha od 15. 2. 2021 do 23. 5. 2021 na čerpacích staniciach Shell na Slovensku. Zvýhodnená cena sa vzťahuje na palivá Shell V-Power Diesel, a to vždy v utorok, a na palivá Shell V-Power 95, a to vždy vo štvrtok, na transakcie do 100 l paliva.

Čím je Shell V-Power výnimočný?

 • Ikona motora

  ČO TRÁPI DNEŠNÉ MOTORY?

  Moderné motory vyvíjajú stále väčší tlak na vstrekovanie paliva, a preto je čistota motora veľmi dôležitá kvôli udržaniu jeho optimálnej kondície. Časom sa v motore môžu tvoriť karbónové usadeniny. Veľakrát bolo preukázané, že karbónové usadeniny môžu okrem výkonu nepriaznivo ovplyvniť spotrebu vášho motora a viesť k jeho rýchlejšiemu opotrebovaniu.

 • Ikona motora pod lupou

  SHELL V-POWER JE VHODNÝ AJ PRE STARŠIE MOTORY

  Nebáli sme sa podstúpiť nezávislý test v skutočnej premávke3 a výsledok je jednoznačný: čistiace vlastnosti našej prémiovej nafty mali pozitívny vplyv tak na kondíciu motora, ako aj na spotrebu paliva. Po 10 000 najazdených kilometroch sa na 12-ročnom vozidle so 173 000 najazdenými km prejavilo významné zlepšenie prevádzkových parametrov!

 • Ikona tankovacieho stojanu Shell V-Power

  PRÉMIOVÁ ČISTIACA SCHOPNOSŤ

  Prémiové palivá Shell V-Power s posilnenou technológiou Shell DYNAFLEX pomáhajú nielen zamedzovať vzniku nových karbónových usadenín, ale zároveň odstraňujú už existujúce usadeniny! Pravidelné tankovanie Shell V-Power pomáha udržiavať váš motor čistý a v optimálnej kondícii.2

 • Ikona 3 osôb, na posledného ukazuje šípka

  KAŽDÝ NÁŠ TRETÍ⁴ ZÁKAZNÍK TANKUJE SHELL V-POWER

  Lepšiu účinnosť motora vďaka posilnenej technológii Shell DYNAFLEX potvrdili nielen laboratórne a praktické testy, ale predovšetkým skúsenosti stále rastúceho počtu slovenských vodičov, ktorí Shell V-Power pre jeho priaznivé vlastnosti tankujú.

 • Ikona motora, ktorý sa blyští

  SILA TECHNOLÓGIE SHELL DYNAFLEX

  Všetky palivá Shell obsahujú technológiu Shell DYNAFLEX a palivá Shell V-Power ju obsahujú vo vyššej koncentrácii.1 Technológia Shell DYNAFLEX bola vyvinutá primárne pre zvýšené nároky najnovšej generácie motorov. Jej vývoj predstavuje vyvrcholenie mnohoročného vývojového programu, ktorý zahŕňal testovanie počas viac než 3 miliónov najazdených km vo viac než 240 vozidlách.2

 • Ikona zdvihnutého palca

  FERRARI AJ BMW M ODPORÚČAJÚ SHELL V-POWER

  Ako jediná značka na českom trhu vyvíjame palivá špičkovej kvality vo svojich laboratóriách už viac než 100 rokov. Palivá Shell V-Power boli vyvinuté v spolupráci s Ferrari. Pretekárske palivo Shell V-Power obsahuje viac než 99 % rovnakých zlúčenín ako naše najvýkonnejšie palivo Shell V-Power Racing 100. Naše prémiové palivá sú odporúčané aj pre značku BMW M.

1 V porovnaní s palivami Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel.

2 Testy boli realizované od roku 2009 na európskych a ázijských vozidlách zo širokej škály popredných výrobcov vozidiel. Nie všetky vozidlá používané pri testoch sú k dispozícii na trhu v Slovenskej republike.

3 Nezávislý test „Světa motorů“ nájdete tu.

4 Merané podielom litrov Shell V-Power natankovaných od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020 zákazníkmi na čerpacích staniciach Shell na Slovensku do súkromných vozidiel (tzv. nefiremní zákazníci určení podľa zvolenej platobnej metódy pri platbe za palivo) v pomere k celkovému objemu litrov palív Shell natankovaných na čerpacích staniciach Shell na Slovensku v rovnakom období rovnakým typom zákazníkov. Zaokrúhlené na celé číslo.

Radosť (z) motora

Title: { Shell_SVP_Promo_SK_20s ONLINE } transcript

Duration: {0:20} minutes

Description:

{Customers at Shell stations will refuel with premium Shell V-Power fuel on selected days for the price of Shell FuelSave fuels. }

{ The offer is limited in time and is valid on specific days. Every Tuesday, customers can refuel with premium Shell V-Power Diesel for the price of Shell FuelSave Diesel, and every Thursday they can refuel with premium Shell V-Power 95 for the price of Shell FuelSave Natural 95. }

{ Shell_SVP_Promo_SK_20s ONLINE} Transcript

[Background music plays]

{ energized music }

[Animated sequence]

 [Text displays]

{Každý utorok Shell V-Power Diesel

Každý štvrtok Shell V-Power 95

Viac na www.shell.sk

Go Well}

{Section subheader, e.g. scene transition/break}

[Conversation/ speech Title]

{Actor}

{Daniel Ratimorský}

{ Využite skvelú príležitosť poďakovať svojmu autu. Shell oslavuje 30 rokov na Slovensku a vďaka tomu natankujete každý utorok prémiové palivo Shell V-Power Diesel a každý štvrtok 

Shell V-Power 95 za cenu palív Shell FuelSave.

Viac na shell.sk.

Shell. Go Well. }

 [Visuals]

{Visual transition/change, e.g. Split screen, video footage, etc.}

{ Woman in car enjoying driving, night city view. Woman's pensive expression. Footage of a car speedometer, shifting gears, depressing the throttle. Shot of a refueling pistol - Shell V-Power 95. A red car is driving on the road}

Stále ešte váhate, či svojmu autu dopriať to najlepšie od Shell? Vyskúšajte a presvedčte sa sami.

Radujúci sa dvojica

500 bonusových bodov pre nových členov Shell ClubSmart

Stiahnite si aplikáciu Shell, zaregistrujte sa do vernostného programu Shell ClubSmart a získajte svoju digitálnu kartu. Nemáte smartfón alebo dávate prednosť počítaču? Vezmite si kartu na stanici a registrujte sa cez web www.shellsmart.com. Za registráciu nových členov teraz odmeňujeme 500 bodmi.

Ponuka platí od 15. 2. 2021 do 23. 5. 2021. Päťsto bonusových bodov za registráciu do programu Shell ClubSmart vám pripíšeme na váš účet do 96 hodín od úspešnej registrácie.

  

30 rokov na slovenskom trhu

S nadšením poskytujeme a neustále vylepšujeme zázemie všetkým motoristom na cestách. Našou najväčšou pýchou sú však naše palivá, ktorých aditíva ako jediná firma vyvíjame vo svojich laboratóriách. Sme hrdí na naše úspechy a inovácie. A práve preto, že oslavujeme 30 rokov, prinášame vám šťastné dni Shell, keď môžete natankovať prémiové palivá Shell V-Power za cenu palív Shell FuelSave.

VŠETKY AKCIE SHELL

Viac v časti motoristi

Aplikácia Shell

Využívajte výhody členstva vo vernostnom programe Shell ClubSmart na cestách a získajte skvelé ponuky na bonusové body či prehľad o výške svojej zľavy za body. Vďaka novej aplikácii Shell budete mať všetky služby a ďalšie výhody stále pri sebe.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Použite Vyhľadávač čerpacích staníc, nájdite najbližšiu čerpaciu stanicu Shell a naplánujte si Vašu cestu.