Flat white káva

Nová káva Shell Café

Od cestovania po svete a hľadania tých najlepších kávových zŕn cez ich miešanie až po vytvorenie dokonalej chuti kávy. Nasledovali sme svoje chuťové poháriky, aby sme pre vás objavili exkluzívnu chuť kávy Shell Café.

Získajte 5 % zľavu na kávu Shell Café. Zakaždým.

Skvelá chuť čerstvej kávy, pre ktorú sa oplatí zastaviť

Vychutnajte si exkluzívnu kávu Shell Café aj na cestách vďaka termohrnčekom Shell. Nielenže sa jednoducho čistia a uchovajú výbornú chuť až 6 hodín, ale zakaždým, keď si do nich dáte kávu Shell Café, získate zľavu 5 %. Termohrnčeky Shell za zvýhodnenú cenu a zľavu na kávu naservírovanú do Vášho termohrnčeka môžete získať počas našej akcie, ktorá trvá od 16. 8. do 10. 10. 2021.

Stačí nazbierať 5 samolepiek a za doplatok 7,90 eura je termohrnček váš

 • Hrnček kávy

  1 samolepka za každú kávu

  Stačí si dať šálku akejkoľvek kávy Shell Café alebo Starbucks.

 • Palivový stojan

  1 samolepka za každých 30 litrov paliva¹

  Je jedno, ktoré z našich skvelých palív si vyberiete, za každých 30 litrov je jedna samolepka vaša. Za jeden nákup môžete získať až 3 samolepky.

 • Útrata 10 €

  1 samolepka za každých 10 € útraty v obchode²

  Na stanici Shell si môžete kúpiť aj niečo dôležité pre svoje auto, umývací program alebo niečo dobré na zjedenie v našom Shell Café.

 • Doplatok 7,90 € + 5 samolepiek

  Za 5 samolepiek a doplatok 7,90 € je termohrnček váš

  Ak nazbierate 5 samolepiek, tak za doplatok 7,90 € si môžete vybrať z našich termohrnčekov. A ďalší raz už máte zľavu 5 % na kávu do termohrnčeka, zakaždým.

11 samolepka za nákup každých 30 l akýchkoľvek palív až do max. objemu 100 l.

21 samolepka za platbu každých 10 € za nákup v predajni a umývacích programov; do tejto sumy sa nezapočítava úhrada kúpnej ceny kávy a palív, za ktoré sa samolepky vydávajú osobitne, ďalej úhrada za nákup mýtnych služieb, diaľničných známok a dobíjacích telefónnych kariet. Samolepky sa nevydávajú za platby uskutočnené prostredníctvom kariet Paysafecard.
Akcia bude prebiehať od 16. 8. do 10. 10. 2021 alebo do vypredania zásob na čerpacích staniciach Shell v Slovenskej republike, ktorých zoznam je uvedený v podmienkach akcie uverejnených na www.shell.sk. Zľava 5 % z ceny akejkoľvek kávy značky Shell Café bude počas doby konania akcie poskytnutá tomu, kto si túto kávu nechá naservírovať do termohrnčeka Shell, ktorý získal v tejto akcii.

Reduce, reuse, recycle

Reduce, reuse, recycle

Riadime sa 3 stupňami recyklácie, pretože tá samotná nestačí. Je nutné začať redukovať množstvo vytvoreného odpadu (REDUCE). Druhou fázou je opakované použitie obalov (REUSE). Až tretí stupeň je recyklácia (RECYCLE), pre ktorú triedime odpad.

Máme pre vás dva nové druhy kávy

 • Kvapka kávy padajúce do hrnčeka s kávou 100% Arabica

  100% ARABICA

  Táto káva je pripravená z najlepších juhoamerických zŕn arabiky a stredne pražená do dokonalosti, aby vynikla jej svieža chuť s plnými ovocnými a kvetinovými tónmi, ktoré vo vás zanechajú sladký karamelový nádych.

 • Kapka kávy padající do hrnku s kávou Espresso směs

  ESPRESSO ZMES

  Nádherne vyvážené espresso zo zŕn z juhovýchodnej Ázie a centrálnej Južnej Ameriky, ktoré má elegantnú sladkú kyselinu s výraznými tónmi tmavej čokolády a svieže zakončenie. Vďaka intenzívnemu praženiu ponúka bohatú a krásne vyváženú chuť.

Certifikát Rainforest Alliance

Certifikát Rainforest Alliance

Pri našich zmesiach káv Shell Café dbáme nielen na prvotriednu kvalitu, ale aj podmienky pri spracovaní tých najlepších zŕn. Naše zrná Shell Café 100% Arabica a Espresso zmes sa hrdia certifikátom Rainforest Aliance. Tento certifikát môžu získať len udržateľné produkty, ktorých výrobný proces pomáha chrániť lesy, zlepšovať živobytie poľnohospodárov a lesných komunít a presadzovať ich ľudské práva.

Tieto 3 piliere – sociálny, ekonomický a environmentálny − posudzuje nezávislá porota a na získanie certifikátu musia byť splnené všetky podmienky. Pre nás je dôležité, aby naša výroba nielen nezhoršovala, ale naopak, pomohla zmierniť dopady klimatickej krízy. Naším spoločným cieľom je neustále zlepšovanie a vzdelávanie v oblasti udržateľnosti a pomoc farmárom.

Ušetrite 2 eurá, stačí sa stať členom Shell ClubSmart

Členovia Shell ClubSmart u nás majú vždy niečo navyše, pričom so vznikom členstva nie je spojená žiadna poplatková povinnosť. Termohrnček Shell tak získate ešte výhodnejšie, a to len za 5,90 €. Pre to sa oplatí zastaviť.

VIAC O SHELL CLUBSMART