V tejto časti

Shell V-Power

Vytvorenie palív, ktoré poskytujú náš najlepší výkon a účinnosť vyžaduje znalosti, úsielie a plánovanie. Preto sme sa pri vývoji nových palív Shell V-Power spojili s tímom Scuderia Ferrari.

Benzínové palivá Shell V-Power obsahujú veľké množstvo zmesi DYNAFLEX, vďaka čomu obsahujú 3x viac čistiacich a trenie znižujúcich zložiek, ktoré pomáhajú chrániť motor3. Ako jediné palivo odporúčané a vyvinuté s Ferrari predstavuje Shell V-Power to najvýkonnejšie z našich palív3. BMW-M odporúča Shell V-Power

Nech už idete kamkoľvek, využite najvyšší výkon a účinnosť našich palív.

  1. V porovnaní s palivami Shell FuelSave a Shell FuelSave Diesel. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".
  2. V porovnaní s palivami Shell FuelSave a Shell FuelSave Diesel. Pomáha čistiť a chrániť kľúčové komponenty palivového systému, akými sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva od usadenín znižujúcich výkon. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".                             
  3. V porovnaní s palivami Shell FuelSave. Pomáha čistiť a chrániť kľúčové komponenty palivového systému, akými sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva od usadenín znižujúcich výkon.  Molekuly znižujúce trenie pomáhajú základným komponentom vášho motora. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".     

viac v časti motoristi