V čom sa skrýva sila palív Shell V-Power?

 • Tachometer icon.

  ZNIŽUJÚ SPOTREBU

  Nová generácia palív Shell V-Power znižuje spotrebu paliva vášho motora.2

 • Engine icon with a heart.

  ÚPLNE OMLADZUJÚ VÝKON MOTORA¹

  Usadeniny môžu nepriaznivo ovplyvniť výkon a spotrebu vášho motora a môžu viesť k jeho rýchlejšiemu opotrebovaniu. Palivá Shell V-Power pomáhajú udržať motor v optimálnej kondícii, jazdu za jazdou.

 • Cylinder and fuel injection icon with an image of a star symbolizing cleanliness.

  ODSTRAŇUJÚ USADENINY, ZNIŽUJÚCE VÝKON

  Teraz chránia kľúčové časti motora, ako sú vstrekovače paliva a sacie ventily, pred tvorbou ďalších usadenín.6

 • Icon of an older car with a check mark

  INOVÁCIA, KTOREJ DÔVERUJÚ POPREDNÍ VÝROBCOVIA

  BMW M odporúča Shell V-Power. Jediné prémiové palivo odporúčané Ducati.

Palivá Shell V-Power: aj pre tých najnáročnejších vodičov

Shell V-power 95

Obnoví váš motor tak, že je ako nový⁶

Vďaka tomu, že je palivo Shell V-Power 95 obohatené o 3x viac čistiacich a ochranných molekúl, máte istotu, že svojmu vozidlu3 poskytujete to najlepšie, čo môže dostať.

Shell V-power racing

Pre maximálny výkon vášho vozidla

Palivo pre tých najnáročnejších vodičov, tak by sa dal charakterizovať Shell V-Power Racing 100. Nie je náhoda, že obsahuje 99 % rovnakých zlúčenín ako pretekárske palivo Shell V-Power, ktoré používa pretekársky tím Scuderia Ferrari.

Shell V-power Diesel

Naše najlepšie dieslové palivo⁴

Shell V-Power Diesel teraz obsahuje viac (60%) čistiacich a ochranných molekúl4, poskytuje vyšší výkon, vyššie zrýchlenie5 a znižuje spotrebu paliva vášho motora2.

Súťaž trvá od 25. 9. do 3. 12. 2023 na všetkých čerpacích staniciach Shell na Slovensku.

100 rokov skúseností v našom najvýkonnejšom palive

Usadeninám nedá šancu

Shell V-Power zabraňuje vzniku karbónových usadenín, a zároveň odstraňuje tie existujúce.

Výkon od prvého šliapnutia na plyn

Shell V-Power bol vyvinutý pre maximálny výkon aj tých najnáročnejších motorov.

To, po čom túžia všetky motory

Pravidelné tankovanie Shell V-Power pomáha udržiavať motor čistý a v optimálnej kondícii.

Naše palivá vyvíjame a testujeme s poprednými tímami motorsportu.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti
Obrázok rozdelený na štyri časti zobrazujúci rôzne tímy motorsportu – Scuderia Ferrari, BMW, Hyundai a Ducati.
Detail 1

Ferrari

Naše partnerstvo so Scuderia Ferrari je plné inovácií a nezabudnuteľných momentov. Sme hrdí, že trvá viac ako 70 rokov. Prinieslo to výnimočné inovácie, ako Shell V-Power alebo Shell V-Power Racing. Vďaka nemu víťazia svetoví šampióni na automobilových pretekoch. Tešíme sa na ďalšie špičkové inovácie a výzvy, ktoré máme v pláne.

Detail 2

BMW

Vďaka partnerstvu s BMW Motorsport prechádzajú naše produktové inovácie tou najviac zaťažkávacou skúškou priamo na trati. Vedeli ste, že špecialisti z BMW spolu s našimi vedcami vyvíjajú napríklad oleje a mazivá pre ten najvyšší výkon na cestách?

Detail 3

Hyundai

Aby sa motor popasoval s náročným terénom a nesklamal ani v teplotách kolísajúcich od –30 do 50 °C, chce to technológiu na špičkovej úrovni. Extrémne podmienky na World Rally Championship preverujú výsledky nášho technologického partnerstva s Hyundai Motorsport. Aj vy môžete dopriať svojmu autu produkty Shell preverené víťazmi WRC.

Detail 4

Ducati

Naše partnerstvo s Ducati, trvajúce viac ako 20 rokov, zahŕňa úzku spoluprácu s tímom Ducati, a tiež testovanie v náročnom teréne motocyklových pretekov. O tom, že palivo Shell V-Power i mazivá Shell Advanced v takýchto podmienkach obstáli, svedčí aj fakt, že je nimi naplnený každý motocykel Ducati, ktorý vyjde z bolonskej továrne.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti

1 Odstraňuje a chráni pred tvorbou usadenín znižujúcich výkon na kľúčových súčastiach palivovej sústavy, ako sú nasávacie ventily, prípadne vstrekovače paliva. Čistota a obnovenie výkonu motora sa preukazujú pomocou štandardných testov a vlastných testov spoločnosti Shell. Pri nepretržitom používaní Shell V-Power od prvého tankovania. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu, veku a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdy; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené.

2 Odstraňuje a chráni pred tvorbou usadenín znižujúcich výkon na kľúčových súčastiach palivovej sústavy, ako sú nasávacie ventily, prípadne vstrekovače paliva. Väčšia úspora paliva pri použití palív Shell V-Power bola preukázaná v štandardných a vlastných testoch spoločnosti Shell. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu, veku a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdy; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené.

3 V porovnaní s palivom Shell FuelSave Natural 95. Pomáha chrániť kľúčové súčasti palivovej sústavy, ako sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva, pred tvorbou usadenín znižujúcich výkon. Molekuly znižujúce trenie pomáhajú najdôležitejším častiam motora. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu, veku a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdy; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené.

4 V porovnaní s palivom Shell FuelSave Diesel.

5 Merané pomocou testov spoločnosti Shell. Vozidlo so vstrekovačmi, vyčistenými naftou Shell V-Power Diesel, v porovnaní s rovnakým vozidlom so znečistenými vstrekovačmi. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu, veku a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdy; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené.

6Odstraňuje a chráni pred tvorbou usadenín znižujúcich výkon na kľúčových súčastiach palivovej sústavy, ako sú nasávacie ventily, prípadne vstrekovače paliva. Čistota a obnovenie výkonu motora sa preukazujú pomocou štandardných testov a vlastných testov spoločnosti Shell. Skutočné účinky prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu, veku a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdy; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené