Pretekárske auto Ferrari.

Shell V-Power: starostlivosť, výkon, motorsport

Špičková kvalita a skvelé vlastnosti. Túžba po dokonalosti sa naplnila, keď sme vyvinuli Shell V-Power. To najlepšie, čo vyšlo z našich laboratórií. To najlepšie, čo môžete na Shell dať svojmu autu.

V čom sa skrýva sila palív Shell V-Power?

 • Ikona otáčkomera.

  POSILNENÉ ZLOŽENIE SHELL V-POWER

  Všetky palivá Shell sú plne aditivované, ale Shell V-Power obsahuje vyššie množstvo1 aditív prospešných pre motor. Pre maximálny výkon a čistiaci efekt.

 • Ikona motora so srdiečkom.

  OBNOVA VÝKONU

  Veľakrát bolo preukázané, že usadeniny môžu nepriaznivo ovplyvniť výkon a spotrebu motora a môžu viesť k jeho rýchlejšiemu opotrebeniu. Shell V-Power pomáha udržať motor v optimálnej kondícii.

 • Ikona valca a palivových vstrekovačov s obrázkom hviezdičky symbolizujúcej čistotu.

  PRÉMIOVÁ ČISTIACA SCHOPNOSŤ

  V motore sa časom môžu vytvoriť karbónové usadeniny. Posilnené zloženie palív Shell V-Power pomáha nielen zamedziť vzniku nových karbónových usadenín, ale zároveň odstraňuje aj tie existujúce.

 • Ikona staršieho auta s check markom.

  VHODNÉ AJ PRE STARŠIE MOTORY

  Nezávislý test v skutočnej premávke potvrdil jasný výsledok. Pri 12-ročnom aute so 173 000 najazdenými kilometrami došlo po prejazdení ďalších 10 000 km k významnému zlepšeniu prevádzkových parametrov.2

1 V porovnaní s palivami Shell FuelSave.

2 Nezávislý test z časopisu Svět motorů si môžete prečítať na  www.shell.sk/svet-motoru.

Usadeninám nedá šancu

Usadeninám nedá šancu

Shell V-Power zabraňuje vzniku karbónových usadenín, a zároveň odstraňuje tie existujúce.

Usadeninám nedá šancu

Naše palivá vyvíjame a testujeme s poprednými tímami motorsportu.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti
Obrázok rozdelený na štyri časti zobrazujúci rôzne tímy motorsportu – Scuderia Ferrari, BMW, Hyundai a Ducati.
Detail 1

Ferrari

Naše partnerstvo so Scuderia Ferrari je plné inovácií a nezabudnuteľných momentov. Sme hrdí, že trvá viac ako 70 rokov. Prinieslo to výnimočné inovácie, ako Shell V-Power alebo Shell V-Power Racing. Vďaka nemu víťazia svetoví šampióni na automobilových pretekoch. Tešíme sa na ďalšie špičkové inovácie a výzvy, ktoré máme v pláne.

Detail 2

BMW

Vďaka partnerstvu s BMW Motorsport prechádzajú naše produktové inovácie tou najviac zaťažkávacou skúškou priamo na trati. Vedeli ste, že špecialisti z BMW spolu s našimi vedcami vyvíjajú napríklad oleje a mazivá pre ten najvyšší výkon na cestách?

Detail 3

Hyundai

Aby sa motor popasoval s náročným terénom a nesklamal ani v teplotách kolísajúcich od –30 do 50 °C, chce to technológiu na špičkovej úrovni. Extrémne podmienky na World Rally Championship preverujú výsledky nášho technologického partnerstva s Hyundai Motorsport. Aj vy môžete dopriať svojmu autu produkty Shell preverené víťazmi WRC.

Detail 4

Ducati

Naše partnerstvo s Ducati, trvajúce viac ako 20 rokov, zahŕňa úzku spoluprácu s tímom Ducati, a tiež testovanie v náročnom teréne motocyklových pretekov. O tom, že palivo Shell V-Power i mazivá Shell Advanced v takýchto podmienkach obstáli, svedčí aj fakt, že je nimi naplnený každý motocykel Ducati, ktorý vyjde z bolonskej továrne.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti

Shell V-Power: pre tých najnáročnejších vodičov

Čistiaca schopnosť už od 95 oktánov

Čistiaca schopnosť už od 95 oktánov

Sila 100 oktánov pre vás nie je prioritou, no chcete svojmu autu dopriať maximálnu starostlivosť o motor? Vyskúšajte naše unikátne prémiové 95-oktánové palivo.

Čistiaca schopnosť už od 95 oktánov

Shell V-Power 95

 • STAROSTLIVOSŤ O MOTOR

  Moderné motory vyvíjajú stále väčší tlak na vstrekovanie paliva. Preto je čistota motora veľmi dôležitá na udržanie jeho optimálnej kondície.

 • PALIVOM PROTI USADENINÁM

  Inovatívna zmes, ktorá bola vyvinutá s ohľadom na nároky najmodernejších motorov. Pomáha zabraňovať vzniku usadenín v palivovom systéme a odstraňovať už tie vzniknuté.

 • SILNEJŠÍ ČISTIACI ÚČINOK

  Všetky naše palivá obsahujú špeciálnu technológiu, ale benzínové palivá Shell V-Power majú tejto zmesi vyššie množstvo, teda viac čistiacich a trenie znižujúcich zložiek.3

3 V porovnaní s palivom Shell FuelSave Natural 95.

Pre maximálny výkon vášho auta

Pre maximálny výkon vášho auta

Auto je vášeň aj adrenalín. Za volantom sa cítite ako naozajstný profesionál. Je načase dopriať si výkonné palivo pre profesionálov.

Pre maximálny výkon vášho auta

Shell V-Power Racing 100

 • NAŠE NAJVÝKONNEJŠIE PALIVO

  Dokonalé spaľovanie a výkon vďaka vysokému oktánovému číslu a technológii, ktorá pomáha čistiť kľúčové časti palivového systému a odstraňovať karbónové usadeniny.

 • MINIMALIZUJE TRENIE

  Špeciálna technológia pomáha znižovať trenie, prispieva k voľnejšiemu pohybu piestov v motore a pomáha tak znižovať energetické straty unikajúce v podobe tepla.

 • SPOLUPRÁCA S FERRARI

  Pretekárske palivo Shell V-Power obsahuje viac ako 99 % rovnakých zlúčenín ako naše najvýkonnejšie palivo Shell V-Power Racing 100.

Naše najlepšie dieselové palivo

Naše najlepšie dieselové palivo

Dieselové motory sú zložité a citlivé stroje. Ak ste majiteľom dieselového auta, doprajte mu palivo, ktoré vyhovuje jeho nárokom.

Naše najlepšie dieselové palivo

Shell V-Power Diesel

 • OCHRANA PALIVOVÉHO SYSTÉMU

  Technológia v palivách Shell V-Power zaisťuje náš najlepší čistiaci účinok. Palivo naviac vytvára ochrannú vrstvu na kovových súčastiach motora, čo prispieva k ochrane kľúčových súčastí palivového systému.

 • ODSTRAŇUJE USADENINY

  Vďaka svojmu zloženiu a vlastnostiam Shell V-Power Diesel pomáha odstraňovať už vzniknuté usadeniny na vstrekovačoch, čím pomáha motoru optimálne fungovať.

 • POSILNENÉ ZLOŽENIE

  Shell V-Power Diesel obsahuje v porovnaní s palivom Shell FuelSave Diesel posilnenú technológiu, ktorá zaisťuje náš najlepší čistiaci účinok.

Prémiové palivá prinášajú prémiové benefity

Odmeňte sa až 6× väčším počtom bodov

Členovia klubu Shell ClubSmart majú vždy niečo navyše. Odmeňte sa väčším množstvom bodov za tankovanie palív Shell V-Power. Tankujte v nedeľu a odmeníme vás až šesťnásobkom bodov.4 Staňte sa členom ešte dnes!

Viac o Shell ClubSmart

4 Platí pre tankovanie Shell V-Power Racing 100 v nedeľu, v porovnaní s palivom Shell FuelSave Natural 95 v ostatné dni.

Zistite, v čom sú unikátne aj základné palivá Shell

Zloženie palív Shell

Obsahuje aditíva, ktoré odlišujú palivá Shell od všetkých ostatných palív na trhu. Sú navrhnuté pre všetkých, ktorí nechcú iba plniť nádrž, ale chcú sa aj starať o motor svojho auta.

Shell FuelSave – spoľahlivý partner pre každodenné cesty

Ste na cestách ako doma o viete oceniť kvalitné palivo, na ktoré sa dá spoľahnúť? Starostlivosť o váš motor je našou prioritou, nech už vaše cesty smerujú kamkoľvek.