PREČO TANKOVAŤ SHELL V-POWER 95

  • TECHNOLÓGIA SHELL DYNAFLEX

    Shell túto technológiu vyvinul najmä pre najmodernejšie preplňované downsizované agregáty, ktorých konštrukcia je náchylná na nadmernú tvorbu karbónových usadenín. Technológia DYNAFLEX pomáha zamedzovať vzniku usadenín v palivovom systéme a vďaka tomu zaisťuje lepšiu starostlivosť o motor vášho vozidla.

  • ČISTIACI ÚČINOK

    Shell V-Power 95 obsahuje posilnenú technológiu DYNAFLEX, ktorá účinne odstraňuje usadeniny, ktoré pri spaľovaní paliva prirodzene vznikajú.1 Tieto usadeniny ovplyvňujú chod motora a z dlhodobého hľadiska môžu mať negatívny vplyv na životnosť motora a jeho častí.

  • 3× VIAC

    Shell V-Power 95 obsahuje 3× viac čistiacich a trenie znižujúcich zložiek v porovnaní s palivom Shell FuelSave Natural 95.2 

NEZÁVISLÉ OVERENIE

Čistiaci účinok paliva Shell V-Power 95 overilo nezávislé certifikované laboratórium SGS testom na modernom benzínovom motore s priamym vstrekovaním. 

„Palivo Shell V-Power s DYNAFLEX technológiou je navrhnuté pre moderné motory, ktoré okrem iného využívajú technológiu priameho vstrekovania. V spolupráci so spoločnosťou SGS sme sledovali čistiace účinky paliva Shell V-Power 95 na motory s priamym vstrekovaním. Som rád, že test potvrdil deklarované vlastnosti nového paliva.“

Ján Čapský, riaditeľ prevádzky siete čerpacích staníc Shell v Českej republike a na Slovensku

1 Oproti bežným palivám Shell FuelSave. Skutočné účinky a benefity sa môžu meniť v závislosti od typu vozidla, stavu vozidla a štýlu jazdy.
2 Trojnásobne viac obohatené zloženie benzínových palív v porovnaní s benzínovým palivom Shell FuelSave Natural 95. Pomáha čistiť kľúčové komponenty palivového systému, ako sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva, od usadenín, ktoré znižujú výkon motora. Molekuly znižujúce trenie pomáhajú základným komponentom vášho motora. Skutočné účinky a prínosy vlastností palív sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, štýlu jazdy a jazdných podmienok; miera ich prejavu nie je zaručená. Pre viac informácií prejdite do sekcie Technológia Shell DYNAFLEX.

VIAC V ČASTI PALIVÁ SHELL

Shell V-Power Racing 100

Zistite viac o našom najvýkonnejšom palive.

Technológia Shell DYNAFLEX

Získajte viac informácií o našej najnovšej palivovej technológii.

Shell FuelSave Diesel

Objavte, ako môžu naše pohonné hmoty dopomôcť k pokojnému priebehu každodenných jázd.