Kde natankujem Shell V-Power Racing 100?

V zozname čerpacích staníc si nájdite najbližšiu, ktorá ponúka naše prémiové palivo vyvinuté v spolupráci s Ferrari. Vyskúšajte zvýšený výkon a účinnosť motora so Shell V-Power Racing 100. Pridaná technologická zložka DYNAFLEX vo vyššej koncentrácii účinne odstraňuje usadeniny v palivovom systéme a znižuje trenie.

Prejsť na zoznam čerpacích staníc

Čo je naša technológia Shell DYNAFLEX?

Tím vedcov vyvinul najnovšiu technológiu Shell DYNAFLEX pre benzínové a naftové motory na základe viac ako 100-ročných skúseností v oblasti výskumu a vývoja palív.

  • ČISTIACA SCHOPNOSŤ

    Na kľúčových prvkoch palivového systému, ako sú vstrekovače paliva pri dieselových motoroch alebo sacie ventily a vstrekovače paliva pri benzínových motoroch, sa časom môžu vytvoriť usadeniny. Zloženie technológie DYNAFLEX je navrhnuté s cieľom zamedzovať usádzaniu nečistôt na hlavných častiach palivového systému.2

  • ZNÍŽENIE TRENIA

    Benzínové palivá s technológiou DYNAFLEX obsahujú nové zložky znižujúce trenie, ktoré prispievajú k voľnejšiemu pohybu piestov v motore a pomáhajú tak znižovať energetické straty unikajúce v podobe tepla.3

  • KONCENTRÁCIA

    Technológiu DYNAFLEX obsahujú všetky palivá Shell, ale naše prémiové palivá sa pýšia vyššou koncentráciou.4

1 Oproti bežným palivám Shell FuelSave. Skutočné účinky a benefity sa môžu meniť v závislosti od typu vozidla, stavu vozidla a štýlu jazdy.
2 Pomáha čistiť kľúčové časti palivového systému, ako sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva, čistí ich od usadenín, ktoré znižujú výkon motora. Skutočné účinky a prínos vlastností palív sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, štýlu jazdy a jazdných podmienok; miera ich prejavov nie je zaručená. 
3 Zložky znižujúce trenie pomáhajú kľúčovým súčastiam vášho motora. Skutočné účinky a prínosy vlastností palív sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, štýlu jazdy a jazdných podmienok; miera ich prejavu nie je zaručená.
4 V porovnaní s palivom Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel.

shell v-power ferrari

 

Palivá vyvinuté s Ferrari

Palivá Shell V-Power sú vyvíjané a testované so značkou Ferrari v prostredí pretekov formuly1. Monoposty pretekárskej stajne Scuderia Ferrari tankujú pri pretekoch majstrovstiev sveta formuly1 pretekárske palivo Shell V-Power, ktoré obsahuje viac ako 99 % rovnakých zlúčenín ako palivo Shell V-Power Racing 100 dostupné na našich čerpacích staniciach.

VIAC V ČASTI PALIVÁ SHELL

Shell V-Power 95

Zistite viac o našom prémiovom benzínovom palive.

Technológia Shell DYNAFLEX

Získajte viac informácií o našej najnovšej palivovej technológii.

Shell FuelSave Diesel

Objavte, ako môžu naše pohonné hmoty dopomôcť k pokojnému priebehu každodenných jázd.