Natankujte a choďte

Natankujte a choďte! Žiadne zdržiavanie sa vďaka Shell SmartPay pre firemných zákazníkov

Čas sú peniaze. Aj keď by sme vám aj vašim vodičom na každej zástavke radi dopriali odpočinok a teplé občerstvenie, často nie je čas ani na kávu. Veríme, že v takých chvíľach oceníte Shell SmartPay – platbu za palivo pomocou mobilu, priamo od stojana.

Čo získate vďaka Shell SmartPay pre firemných zákazníkov?

 • Úspora času

  ÚSPORA ČASU

  Žiadne rady v obchode. Platba za palivo prebieha pomocou mobilného telefónu z aplikácie Shell, priamo pri stojane. Nemusíte opustiť vozidlo ani predkladať palivovú kartu Shell obsluhe. Tá je označená ako spôsob platby priamo v aplikácii Shell.

 • Bezpečíe

  BEZPEČIE

  Vďaka Shell SmartPay nemusíte vstúpiť do obchodu. Môžete tak zachovať odstup od ďalších zákazníkov a zostať v bezpečí, čo oceníte, ak práve útočí vírusová epidémia.

 • Pohodlie

  POHODLIE

  Nemusíte pri sebe nosiť plastovú palivovú kartu Shell. Všetky transakcie môžete skontrolovať vo svojom účte Shell Fleet Hub.

 • Dalšíe výhody

  ĎALŠIE VÝHODY

  Služba Shell SmartPay je integrovaná s aplikáciou Shell, kde navyše nájdete užitočné funkcie, ako napr. vyhľadávanie čerpacích staníc Shell vo vašom okolí.

Zoznam staníc

Na ktorých čerpacích staniciach môžete platiť pomocou Shell SmartPay pre firemných zákazníkov?

Zistite, kde môžete používať službu Shell SmartPay a platiť pohodlne priamo zo svojho vozidla.

ZOZNAM STANÍC

Shell SmartPay mapa

Shell SmartPay

Shell SmartPay v Európe

Služba Shell SmartPay je k dispozícii zákazníkom s palivovu kartou Shell, ktorí cestujú a nakupujú pohonné hmoty v Európe.

Mobilné transakcie možno použiť na čerpacích staniciach Shell v nasledujúcich krajinách v zahraničí:

 • Belgicko
 • Česká republika
 • Francúzsko
 • Holandsko
 • Luxembursko
 • Nemecko
 • Poľsko
 • Rakúsko
 • Spojené kráľovstvo
 • Švajčiarsko

Vo všetkých uvedených krajinách bude aplikácia Shell SmartPay fungovať rovnako ako na Slovensku. Stačí prísť k najbližšej čerpacej stanici Shell, ktorá podporuje mobilné transakcie Shell SmartPay, vybrať výdajný stojan, natankovať palivo a pokračovať v ceste (bez toho, aby ste museli zamestnancovi čerpacej stanice ukazovať kartu Shell). Transakcia vykonaná mobilným zariadením sa zobrazí na súhrnnej faktúre spoločnosti Shell.

Aplikácia Shell je jednou z výhod dostupných pre členov vernostného programu Shell ClubSmart. Tento program je určený zákazníkom čerpacích staníc Shell, ktorými sú fyzické osoby. Spoločnosť Shell spravidla nepripisuje ClubSmart body pri nákupoch tovaru alebo služieb, ku ktorým dochádza na základe transakcií palivovou kartou. Toto obmedzenie však môže skončiť (alebo byť opätovne zavedené) na základe oznámenia spoločnosti Shell. Ak člen vykonáva transakciu palivovou kartou na účet tretej osoby, ktorá členovi palivovú kartu poskytla a ktorá člena oprávnila na jej použitie (tzv. hlavný držiteľ karty), spoločnosť Shell môže ClubSmart body členovi pripísať len so súhlasom hlavného držiteľa karty.

Vyplnením údajov vo formulári udeľuje vyššie uvedený zákazník spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., so sídlom Einsteinova 23, 851 11 Bratislava, IČO: 31 361 081 (ďalej len „spoločnosť Shell“), súhlas so zasielaním marketingových informácií emailom, formou SMS alebo telefonicky, na vyššie uvedenú emailovú adresu a/alebo telefónne číslo. Tento súhlas sa udeľuje na dobu neurčitú, avšak možno ho kedykoľvek odvolať, a to zaslaním e-mailu na karty-otazky-sk@shell.com.

viac informácií v časti Firemní zákazníci

Platťe za mýto jednoducho a rýchlo s palivovou kartou Shell

Nestarajte sa o to, či bude mať vodič pri sebe dostatok hotovosti. Na úhradu mýtneho a cestných daní môžete použiť palivovú kartu Shell. Všetko bude pridané na vašu súhrnnú faktúru. Ľahší život pre každého.

Tunely a mosty

Ponúkame jednoduchý spôsob úhrady dopravných služieb, ako je napr. mýtne v tuneloch a na mostoch.