Skutočné a efektívne riadenie vozového parku

Skutočné a efektívne riadenie vozového parku

Ponúkame jednoduché riešenie a poskytujeme praktické poznatky, ktoré vám pomôžu získať maximum zo svojho vozového parku.

Optimalizujte správu údajov o svojom vozovom parku. Optimalizujte svoje podnikanie.

Dynamic Data

Optimalizujte správu údajov o svojom vozovom parku. Optimalizujte svoje podnikanie.

V spolupráci s naším partnerom poskytujeme integrované riešenia, ktoré vám uľahčia administratívu. Napríklad kombinácia údajov o transakciách kartami Shell s dátami telematiky vám môže poskytnúť lepší prehľad a uľahčiť rozhodovanie o .sporných opatreniach.

Telematika

Riešenie šité ma mieru

Riešenie šité ma mieru

Konzultácie s našimi odborníkmi vám pomôžu vybrať si vhodný balík služieb pre vašu spoločnosť. Zabezpečujeme podporu, ktorá siaha ďaleko za samotnú inštaláciu palubného zariadenia – budeme vám spoločníkom tak dlho, ako budete potrebovať.

Efektívny manažment vozového parku pomocou profesionálneho GPS monitoringu

Efektívny manažment vozového parku pomocou profesionálneho GPS monitoringu

V rýchlo sa meniacom svete poskytujeme prispôsobivé riešenie, ktoré sa môže rozširovať a rásť spolu s vaším podnikaním. Pridávanie funkcií je jednoduché a budeme vás informovať o novinkách, od nových technológií po pripravenosť na elektromobily a nové predpisy.

Čo je to telematika? A čo prináša?

Telematika je revolúcia v riadení vozového parku, technológia, ktorá umožňuje bežné odosielanie, prijímanie a ukladanie informácií na diaľku. Jej cieľom je efektívne riadenie vozidiel. S telematikou môžete monitorovať prácu vodičov, zvýšiť ich efektivitu a bezpečnosť a znížiť náklady na prevádzku vozového parku.

Ako telematika funguje?

Zistite viac o tejto službe, od vlastností a funkcií až po najčastejšie otázky.

Často kladené otázky

Získajte viac informácií o telematike a o tom, ako môžete kombinovať údaje GPS telematiky s údajmi z kariet Shell, a získať tak lepší prehľad o správe vozového parku. Ak vaša otázka nie je zodpovedaná nižšie, neváhajte kontaktovať náš tím.

Mohlo by vás zaujímať

Karta Shell

Karta Shell je jednotné platobné riešenie pre všetky potreby vášho vozového parku a vstupná brána do rozsiahlej siete čerpacích staníc a ďalších služieb spoločnosti Shell.

Palivová karta Shell pre malé firmy

Objednajte si palivovú kartu pre Vašu spoločnosť s exkluzívnymi zľavami a potešte sa svojmu zákazníckemu účtu ešte v ten istý deň.

Shell Fleet Solutions

Komplexné riešenie pre udržateľnú energiu, platby a správu vozidiel pre spoločnosti s vozovým parkom osobných automobilov alebo úžitkových ľahkých až stredne ťažkých vozidiel.