V TEJTO ČASTI

Vonkajšia obsluha Shell

Keď zavítate k nám na čerpaciu stanici Shell, pozdraví vás a usmeje sa. Vy si však stále nie ste istí, kto tá osoba v červenej bunde je? Zoznámte sa. To je vonkajšia obsluha Shell – naša unikátna služba, vďaka ktorej sa budete cítiť ako na veľkej cene. Natankuje vám a pomôže s údržbou, zatiaľ čo vy si môžete skočiť na kávu a kúsok torty od Shell Café.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Použite Vyhľadávač čerpacích staníc, nájdite najbližšiu čerpaciu stanicu Shell a naplánujte si Vašu cestu. 

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Palivá Shell

Špičková kvalita a skvelé vlastnosti. Túžba po dokonalosti sa naplnila, keď sme vyvinuli Shell V-Power. To najlepšie, čo vyšlo z našich laboratórií. To najlepšie, čo môžete na Shell dať svojmu autu.

Oleje a mazivá

Chcete sa dozvedieť viac o kvalitných olejoch a mazivách Shell vrátane toho, ako vznikajú a fungujú?

Vernostný program Shell ClubSmart

S vernostným programom Shell ClubSmart môžete získať množstvo odmien, výhod alebo napríklad zľavy na nákup za body.

Aplikácia Shell

Využívajte výhody členstva vo vernostnom programe Shell ClubSmart na cestách a získajte skvelé ponuky na bonusové body či prehľad o výške svojej zľavy za body. Vďaka novej aplikácii Shell budete mať všetky služby a ďalšie výhody stále pri sebe.

Shell Café

Dopriať si dobrú kávu a vyraziť na cestu je pre väčšinu z nás automatickou dennou rutinou. My v Shell to však nevnímame ako bežnú záležitosť. Naším prianím je, aby ste sa u nás cítili ako vo svojej obľúbenej kaviarni, kde vás privíta vôňa čerstvej kávy a milá obsluha.