Kávový pondelok

Kávový pondelok

Spríjemnite si začiatok týždňa na našich čerpacích staniciach. Ku každej vašej pondelňajšej káve vám teraz pridáme jeden nadýchaný maslový croissant zadarmo. Príďte si k nám po množstvo energie do nového týždňa.

Maxi streda

Maxi streda

Neodfláknite sa v polovici týždňa polovičatým jedlom. Náš Maxi Hot dog Debrecínka, ktorý zaženie aj vlčí hlad, si v stredu kúpite za akciovú cenu. Odídete tak od nás s plným bruchom aj peňaženkou.

Výhodný piatok

Výhodný piatok

Potrebujete doplniť energiu na posledný deň týždňa? Posilnite sa u nás v piatok kávou deli by Shell s Maxi Hot dogom a okrem energie vám dobijeme ešte extra porciu bodov Shell ClubSmart.

Každý deň, šťastný deň

Každý deň, šťastný deň

Aj na cestách to vo dvojici ide lepšie. Preto na vás u nás na každú vašu cestu čaká obľúbené duo za výhodnú cenu. S Maxi Hot dogom a pollitrom Pepsi alebo Pepsi Max sa vám bude na cestu vyrážať hneď o niečo lepšie.

Akcia prebieha v termíne od 4. 1. do 31. 3. 2021 vrátane alebo do vypredania zásob na vybratých čerpacích staniciach, viac si prečítajte v pravidlách akcie.

VIAC V TEJTO SEKCII

Občerstvenie

Prinášame vám širokú ponuku čerstvých kvalitných jedál. Ochutnajte výborný Hot dog alebo niečo z grilu

Deli by Shell káva

Auto potrebuje palivo a vodiči zasa kávu, to je nad slnko jasnejšie. A naša nová káva prebudí vaše cesty! Vyskúšajte dva nové druhy kávy vo svojom obľúbenom nápoji.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové čerpacie stanice Shell

Čerpacia stanica už dávno nie je len miestom na tankovanie pohonných hmôt.

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Aplikácia Shell

Aplikácia Shell