Kávový pondelok

Kávový pondelok

Nie je pondelok skrátka váš deň? U nás áno! Každý pondelok u nás teraz ku káve deli by Shell dostanete zadarmo Pletenec so slaným karamelom alebo Raw tyčinku. Zájdite k nám po sladší začiatok týždňa!

Maxi streda

Maxi streda

Streda už tradične patrí našim Hot dogom. A ktorý pošleme na výslnie tentoraz? Maxi Hot dog Syrový za akciovú cenu! Doprajte si prísun chuti a energie v polovici týždňa a povedzte syyyr!

Výhodný piatok

Výhodný piatok

Byť členom Shell ClubSmart sa v piatok naozaj vyplatí! Keď sa u nás totiž v piatok posilníte kávou deli by Shell, pripočíta sa vám na účet dvojnásobný počet Shell ClubSmart bodov!

Každý deň, šťastný deň

Každý deň, šťastný deň

Odvezte si od nás niečo výhodné naozaj každý deň! Kombinácia Cappy juice s ovsenou tyčinkou Flapjack alebo Maxi Hot dog s pollitrom Coca-Coly, Coca-Coly Zero, Fanty alebo Spritu od nás teraz dostanete za zvýhodnenú cenu.

Akcia prebieha v termíne od 1. 9. 2020 do 31. 12. 2020 vrátane alebo do vypredania zásob na vybratých čerpacích staniciach, viac si prečítajte v pravidlách akcie.

VIAC V TEJTO SEKCII

Občerstvenie

Prinášame Vám širokú ponuku kvalitných, chutných, čerstvo pripravovaných jedál a kvalitnú kávu z Deli by Shell občerstvenia. Zoznámte sa s šéfkuchárom Filipom Sajlerom a jeho limitovanou edíciou výrobkov Deli by Shell. Dobrú chuť!

Deli by Shell káva

Auto potrebuje palivo a vodiči zasa kávu, to je nad slnko jasnejšie. A naša nová káva prebudí vaše cesty! Vyskúšajte dva nové druhy kávy vo svojom obľúbenom nápoji.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové čerpacie stanice Shell

Čerpacia stanica už dávno nie je len miestom na tankovanie pohonných hmôt.

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Aplikácia Shell

Aplikácia Shell