Arasidky

Kávový pondelok

Opäť prišiel pondelok skôr, než ste čakali, a ešte ste sa úplne nenaštartovali? Skúste to s našou lahodnou kávou a spríjemnite si deň skvelým Mini mrkvovým rezom s orechami, po ktorom zabudnete na všetko. Ku káve ho navyše dostanete zadarmo. A hneď bude váš deň vyzerať lepšie.

Hotdog

Maxi streda

Týždeň v plnom prúde a vy musíte okrem svojej práce zvládnuť ešte rolu taxikára? Prekvapte svoju posádku vynikajúcimi Hot dogmi Klasik. Pochvaľovať si ich budú aj zástancovia kvalitnej stravy, pretože naše Hot dogy Klasik boli s priemerným obsahom mäsa 85 % ocenené značkou kvality dTest ako najlepšie.

Vychutnajte si každú stredu výhodnú ponuku dvoch Hot dogov Klasik a jedného celkom zadarmo.

Patek

Výhodný piatok

Piatok majú radi všetci a členovia klubu Shell ClubSmart dvojnásobne. Za kávu Shell Café im totiž nadelíme dvojnásobný počet bodov. Vychutnajte si u nás na stanici šálku čerstvej kávy Shell Café a nalaďte sa na víkendový režim.

Hotdog with pepsi

Každý deň, šťastný deň

Aj v ostatných dňoch pre vás máme skvelú a výhodnú ponuku. Každý deň môžete potešiť svoje zmysly pikantným spojením pollitrovej Kofoly a Hot dogu Chilli. A nie hocijakého – náš Hot dog Chilli bol ocenený značkou kvality dTest. Pochutnajte si každý deň výhodne.

Akcia prebieha v termíne od 1. 7. do 30. 9. 2021 vrátane alebo do vypredania zásob na vybratých čerpacích staniciach, viac si prečítajte v pravidlách akcie.

VIAC V TEJTO SEKCII

Občerstvenie

Prinášame vám širokú ponuku čerstvých kvalitných jedál. Ochutnajte výborný Hot dog alebo niečo z grilu

Deli by Shell káva

Auto potrebuje palivo a vodiči zasa kávu, to je nad slnko jasnejšie. A naša nová káva prebudí vaše cesty! Vyskúšajte dva nové druhy kávy vo svojom obľúbenom nápoji.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové čerpacie stanice Shell

Čerpacia stanica už dávno nie je len miestom na tankovanie pohonných hmôt.

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Aplikácia Shell

Aplikácia Shell