Obrázok hodiniek

Ultrarýchle nabíjanie zelenou elektrinou

Udržateľná mobilita šetrí vaše okolie. Naše ultra rýchle nabíjacie stanice s výkonom až do 180 kW nabijú vaše auto počas niekoľkých desiatok minút. Spríjemnite si čakanie čerstvou kávou a malým občerstvením v Shell Café.

Logo Shell Recharge – ikonka konektora

Kompatibilita

Naše nabíjacie stanice Shell Recharge poskytujú nabíjanie pre dve EV vozidla súčasne pomocou konektora CCS2 (Combined Charging System). Jednoduchá obsluha počas nabíjania je zabezpečená kompletnou správou káblov.

Schematický obrázok mobilného telefónu

Jednoduché spôsoby platby

Plaťte teraz rovnako ľahko ako v supermarkete - kreditnou alebo debetnou kartou, Google Pay, Apple Pay, alebo aplikáciami a nabíjacími kartami od schválených partnerov na všetkých ultra rýchlych nabíjacích staniciach Shell Recharge na Slovensku. Firemní zákazníci môžu využiť hybridnú kartu Shell.

Rýchlo rastúca sieť Shell Recharge

Spoločnosť Shell spustila do prevádzky na Slovensku vlastné riešenie verejného nabíjania elektromobilov s vysokokvalitnými ultrarýchlymi nabíjačkami s výkonom až do 180 kW pod názvom Shell Recharge. Skupina Shell prevádzkuje druhú najväčšiu sieť na svete z hľadiska počtu trhov, keď nabíjacie miesta Shell Recharge využívajú zákazníci už v 30 krajinách.

Zobraziť na mape

Cenník nabíjania

Platba Cena za kWh (vrátane DPH)
Mastercard, Visa, Google Pay alebo Apple Pay 0,64 €
Platba pomocou QR kódu 0,64 €

Upozorňujeme, že pri platbe kreditnou/debetnou kartou alebo QR kódom bude vykonaná predbežná autorizácia vo výške 45 €, nabíjanie sa spustí po úspešnej predautorizácii platby. V prípade využitia nabíjacej karty alebo nabíjacej aplikácie od iného poskytovateľa služieb mobility ako Shell Recharge je cena za kWh stanovená príslušným poskytovateľom. Cena nabíjania a poplatky pri transakcii s hybridnou kartou Shell sú dohodnuté v zmluve upravujúcej vydanie a používanie takejto karty.

Nabíjanie s Shell Recharge

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti
Tri kroky elektrického nabíjania. Shell karta, nabíjanie, mobilná platba.
Detail 1

Vyhľadávanie nabíjacích staníc Shell Recharge

Na vyhľadanie vhodnej nabíjacej stanice Shell Recharge použite vami preferovaný spôsob vyhľadávania, napríklad z pohodlia vášho auta v navigačnom systéme vozidla, alebo využite vyhľadávanie prostredníctvom mapy Shell Recharge.

Detail 2

Pohodlne zaplaťte

Jednoduché nabíjanie v celej sieti Shell Recharge. Platba bezkontaktne alebo pomocou QR kódu.

Detail 3

Zapojte a nabite

Naše 180 kW ultrarýchle dobíjacie stanice obvykle poskytujú nabitie z 0 na 80 % už za 30 minút, v závislosti od modelu elektrického vozidla.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti

Karta Shell v ruke a mobilný telefón s aplikáciou Recharge s navigáciou k najbližšej stanici.

Elektromobilita pre firemných zákazníkov

Pre firmy s vozovým parkom tradičných, elektrických a plug-in hybridných vozidiel ponúkame našu hybridnú kartu Shell, s ktorou máte možnosť nabíjania vozidiel na takmer 1200 nabíjacích bodoch na Slovensku a viac ako 300 000 nabíjacích bodov v celej Európe.

V ruke vo vozidle držíte mobilný telefón s aplikáciou Recharge s navigáciou na najbližšiu stanicu.

Aplikácia Shell Recharge pre firemných zákazníkov

S aplikáciou Shell Recharge:

  • skontrolujete dostupnosť, rýchlosť a tarify nabíjacieho stojanu podľa vášho výberu,
  • zistite odhadovaný čas a náklady na nabíjanie,
  • začnete a ukončíte nabíjanie,
  • plánovanie vašej cesty vrátane potrebných prestávok pre nabíjanie vášho elektromobilu.

Stiahnuť z Google Play

Stiahnuť z App Store

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SHELL RECHARGE

Dobijte si energii i vy

Shell Cafe

Dobite si energiu aj vy

Zatiaľ čo čakáte, kým sa vaše vozidlo nabije, využite našu výhodnú ponuku v predajni a kúpte si kávu Shell Café alebo si vychutnajte naše lahodné občerstvenie Shell Café.