Obrázok hodiniek

Ultrarýchle nabíjanie zelenou elektrinou

Udržateľná mobilita šetrí vaše okolie. Naše ultrarýchle nabíjacie stanice s výkonom 180 kW nabijú vaše auto v priebehu niekoľkých desiatok minút. Spríjemnite si čakanie čerstvou kávou a malým občerstvením v Shell Café.

Logo Shell Recharge – ikonka konektora

Kompatibilita

Naše nabíjacie stanice Shell Recharge poskytujú nabíjanie pre dve EV vozidlá súčasne pomocou konektora CCS (Combined Charging System). Jednoduchú obsluhu počas nabíjania zabezpečuje káblový manažment.

Schematický obrázok mobilného telefónu

Jednoduché spôsoby platby

Plaťte teraz rovnako ľahko ako v supermarkete – kreditnou alebo debetnou kartou, Google Pay, Apple Pay alebo aplikáciami a nabíjacími kartami od schválených partnerov na všetkých ultrarýchlych nabíjacích staniciach Shell Recharge na Slovensku. Firemní zákazníci môžu využiť hybridnú kartu Shell.

Cenník nabíjania

Platba Cena za kWh (vrátane DPH)
Mastercard, Visa, Google Pay alebo Apple Pay 0,64 €
Platba pomocou QR kódu 0,64 €

Upozorňujeme, že pri platbe kreditnou/debetnou kartou alebo QR kódom bude vykonaná predbežná autorizácia vo výške 45 €, nabíjanie sa spustí po úspešnej predautorizácii platby. V prípade využitia nabíjacej karty alebo nabíjacej aplikácie od iného poskytovateľa služieb mobility ako Shell Recharge je cena za kWh stanovená príslušným poskytovateľom. Cena nabíjania a poplatky pri transakcii s hybridnou kartou Shell sú dohodnuté v zmluve upravujúcej vydanie a používanie takejto karty.

Nabíjanie s Shell Recharge

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti
Na prvom obrázku možno vidieť kartu Shell Recharge v ruke používateľa. Na druhom obrázku pán berie konektor Shell Recharge. Tretí obrázok ukazuje usmievavý pár, ktorý sa díva do aplikácie Shell Recharge.
Detail 1

Vyhľadávanie nabíjacích staníc Shell Recharge

Na vyhľadanie vhodnej nabíjacej stanice Shell Recharge použite vami preferovaný spôsob vyhľadávania, napríklad z pohodlia vášho auta v navigačnom systéme vozidla, alebo využite vyhľadávanie prostredníctvom mapy Shell Recharge.

Detail 2

Pohodlne zaplaťte

Jednoduché nabíjanie v celej sieti Shell Recharge. Platba bezkontaktne alebo pomocou QR kódu.

Detail 3

Zapojte a nabite

Naše 180 kW ultrarýchle dobíjacie stanice obvykle poskytujú nabitie z 0 na 80 % už za 30 minút, v závislosti od modelu elektrického vozidla.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SHELL RECHARGE

Dobijte si energii i vy

Shell Cafe

Dobite si energiu aj vy

Zatiaľ čo čakáte, kým sa vaše vozidlo nabije, využite našu výhodnú ponuku v predajni a kúpte si kávu Shell Café alebo si vychutnajte naše lahodné občerstvenie Shell Café.