Každý detail je pre nás dôležitý, od výberu tých najkvalitnejších kávových zŕn až po jej profesionálnu prípravu, presne tak, ako ju máte radi. Preto sme pre vás v spolupráci s poprednými baristami pripravili úplne nové druhy kávy pre ešte väčší zážitok. A k tomu čerstvý croissant alebo chrumkavé panini? Že ste práve na chvíľu zabudli, čo vás dnes všetko čaká? Skvelé, kvôli tomu sa u nás v Shell Café oplatí zastaviť. Tešíme sa na vás.

Občerstvenie

Kvalitný Hot dog alebo niečo z grilu? Zastavte sa, každý deň pre vás máme čerstvé a teplé delikatesy.

Káva Shell Café

Objavte nové, starostlivo vyladené druhy kávy, práve teraz v Shell Café.

Tri Hot dogy, ako sa patrí

Tri Hot dogy, ako sa patrí

Prepadol vašu posádku hlad? Vyberte jej z troch našich vynikajúcich Hot dogov – Klobásový, Syrový alebo Debrecínka – a môžete sa tešiť na chvíľku ticha. To možno preháňame, pravdepodobne budete počuť slastné mľaskanie. Aspoň však budete mať istotu, že sú všetci spokojní. Vychutnajte si aj vy naše kvalitné Hot dogy s vysokým obsahom mäsa. Dobrú chuť.

Hot dog Klasik s prekvapením

Hot dog Klasik s prekvapením

Leto je už v plnom prúde a s ním aj zábava pre tých najmenších. Dajte si u nás šťavnatý Hot dog Klasik bez pridaných konzervantov a dostanete k nemu krabičku na vymaľovanie pre deti. Vnútri nájdete pastelky, vlhčené obrúsky a Igráčika na hranie. A cesta je hneď veselšia!