Kávový pondelok

Kávový pondelok

Neostalo vám nič z víkendového pečenia? Nevadí, každý pondelok sa môžete zastaviť na chrumkavú čučoriedkovo-tvarohovú rolku, ktorá sa vám rozplynie na jazyku, skôr než poviete praclík. Aj tie, a dokonca v mliečnej čokoláde, vám každý pondelok dáme ku káve zadarmo.

Len sa obávame, že keď ich ochutnáte, budete potrebovať ďalšie balenie, vlastne kávu, chceli sme povedať.

Hotdog

Maxi streda

Tretí deň je vždy kritický, a preto sa naň treba poriadne pripraviť a doplniť poriadnu porciu energie. Či už vás čaká psychicky náročná schôdzka, alebo výkon hodný drevorubača, skúste to s naším kvalitným Maxi Hot dogom Debrecínka, ktorý vám každú stredu ponúkneme za akciovú cenu.

Patek

Výhodný piatok

Piatok je sám osebe veselý deň pre väčšinu z nás. A keď vám k tomu pridáme ešte radosť z dvojnásobného počtu bodov Shell ClubSmart za kávu Shell Café, budete sa na každý piatok tešiť ako na Vianoce. Svoje body totiž môžete vymeniť za darčeky od našich nových partnerov! Robte si radosť častejšie.

Každý deň, šťastný deň

Každý deň, šťastný deň

Aký je váš obľúbený deň? Dnešný deň, povedal by Pú. Aj my pre vás máme každý deň výhodnú ponuku. Príďte si po naše neodolateľné a kvalitné Hot dogy Klobásový, Syrový alebo Debrecínku. Pollitrovú Pepsi Colu alebo Pepsi MAX k hotdogom dostanete za výhodnú cenu. Zastaviť sa na Shell sa, skrátka, oplatí každý deň!

Akcia prebieha v termíne od 4. 1. do 31. 3. 2022 vrátane alebo do vypredania zásob na vybratých čerpacích staniciach, viac si prečítajte v pravidlách akcie.

VIAC V TEJTO SEKCII

Občerstvenie

Kvalitný Hot dog alebo niečo z grilu? Zastavte sa, každý deň pre vás máme čerstvé a teplé delikatesy.

Káva Shell Café

Objavte nové, starostlivo vyladené druhy kávy, práve teraz v Shell Café.

Mohlo by sa vám páčiť

Naše čerpacie stanice Shell

Čerpacia stanica už dávno nie je len miestom na tankovanie pohonných hmôt.

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Aplikácia Shell

Využívajte výhody členstva vo vernostnom programe Shell ClubSmart na cestách a získajte skvelé ponuky na bonusové body či prehľad o výške svojej zľavy za body. Vďaka novej aplikácii Shell budete mať všetky služby a ďalšie výhody stále pri sebe.