Arasidky

Kávový pondelok

Opäť prišiel pondelok skôr, než ste čakali, a ešte ste sa úplne nenaštartovali? Skúste to s našou lahodnou kávou a spríjemnite si deň skvelým Mini mrkvovým rezom s orechami, po ktorom zabudnete na všetko. Ku káve ho navyše dostanete zadarmo. A hneď bude váš deň vyzerať lepšie.

Hotdog

Maxi streda

Týždeň v plnom prúde a vy musíte okrem svojej práce zvládnuť ešte rolu taxikára? Prekvapte svoju posádku vynikajúcimi Hot dogmi Klasik. Pochvaľovať si ich budú aj zástancovia kvalitnej stravy, pretože naše Hot dogy Klasik boli s priemerným obsahom mäsa 85 % ocenené značkou kvality dTest ako najlepšie.

Vychutnajte si každú stredu výhodnú ponuku dvoch Hot dogov Klasik a jedného celkom zadarmo.

Patek

Výhodný piatok

Piatok majú radi všetci a členovia klubu Shell ClubSmart dvojnásobne. Za kávu Shell Café im totiž nadelíme dvojnásobný počet bodov. Vychutnajte si u nás na stanici šálku čerstvej kávy Shell Café a nalaďte sa na víkendový režim.

Hotdog with pepsi

Každý deň, šťastný deň

Aj v ostatných dňoch pre vás máme skvelú a výhodnú ponuku. Každý deň môžete potešiť svoje zmysly pikantným spojením pollitrovej Kofoly a Hot dogu Chilli. A nie hocijakého – náš Hot dog Chilli bol ocenený značkou kvality dTest. Pochutnajte si každý deň výhodne.

Akcia prebieha v termíne od 1. 7. do 30. 9. 2021 vrátane alebo do vypredania zásob na vybratých čerpacích staniciach, viac si prečítajte v pravidlách akcie.

VIAC V TEJTO SEKCII

Občerstvenie

Kvalitný Hot dog alebo niečo z grilu? Zastavte sa, každý deň pre vás máme čerstvé a teplé delikatesy.

Káva Shell Café

Objavte nové, starostlivo vyladené druhy kávy, práve teraz v Shell Café.

Mohlo by sa vám páčiť

Naše čerpacie stanice Shell

Čerpacia stanica už dávno nie je len miestom na tankovanie pohonných hmôt.

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Aplikácia Shell

Využívajte výhody členstva vo vernostnom programe Shell ClubSmart na cestách a získajte skvelé ponuky na bonusové body či prehľad o výške svojej zľavy za body. Vďaka novej aplikácii Shell budete mať všetky služby a ďalšie výhody stále pri sebe.