Naštartujte leto so Shell a BMW

Naštartujte leto so Shell a vyhrajte neuveriteľné ceny od legendárnej značky BWM. Okrem luxusného vozidla a elektrickej motorky na vás čaká 65 štýlových cien, ktoré žrebujeme každý týždeň! Zažite nezabudnuteľné leto so Shell a BMW!

NÁJDITE SVOJ DOKONALÝ PÁR AJ VY

Či už máte pred sebou cestu do susedného mesta, alebo cez celú republiku, sme tu preto, aby ste nemuseli tráviť čas prípravou jedla a naopak, mohli si dopriať to, na čo máte práve chuť.

Nová generácia palív Shell V-Power 100 % čistí kľúčové časti motora¹ pri každom tankovaní

Špičková kvalita a skvelé vlastnosti. Túžba po dokonalosti sa naplnila, keď sme vyvinuli Shell V-Power. To najlepšie, čo vyšlo z našich laboratórií. To najlepšie, čo môžete na Shell dať svojmu autu.

Aplikácia Shell

Využívajte výhody členstva vo vernostnom programe Shell ClubSmart na cestách a získajte skvelé ponuky na bonusové body či prehľad o výške svojej zľavy za body. Vďaka novej aplikácii Shell budete mať všetky služby a ďalšie výhody stále pri sebe.

Smer nulové emisie

Shell Fleet Solutions spúšťa program Smer nulové emisie. Naše služby a riešenia sú navrhnuté tak, aby vám pomohli identifikovať a zvoliť najvhodnejší spôsob znižovania emisií vášho vozového parku s ohľadom na vaše špecifické potreby.

Najnovšie Správy

Cestovanie bez kompromisov: Shell Café predstavuje chutné a zdravé novinky

Spoločnosť Shell predstavila nové portfólio čerstvých, prevažne rastlinných produktov pod svojou značkou Shell Café, ktoré dopĺňa jej klasický sortiment. Nové varianty rýchleho občerstvenia sú ľahké, chutné a nutrične vyvážené.

Shell sa pridal k Memorandu o podpore plynovej mobility

Spoločnosť Shell sa pridala k Memorandu o podpore plynovej mobility Slovenského plynárenského a naftového zväzu (SPNZ), ktorého cieľom je upozorniť na to, že technologická neutralita je správnym prístupom k dekarbonizácii dopravy.

Shell predstavuje svoje doteraz najúčinnejšie palivá

Po piatich rokoch vývoja prichádza nová generácia palív Shell V-Power so 100 % čistiacim účinkom.

Výzva firiem na zlepšenie práv a životných podmienok pre LGBTI+ ľudí na Slovensku

Spoločnosť SHELL Slovakia sa pridala k ďalším 24 firmám vo výzve na zlepšenie práv a životných podmienok LGBTI+ ľudí na Slovensku.

Pre vodičov

Palivá Shell

Špičková kvalita a skvelé vlastnosti. Túžba po dokonalosti sa naplnila, keď sme vyvinuli Shell V-Power. To najlepšie, čo vyšlo z našich laboratórií. To najlepšie, čo môžete na Shell dať svojmu autu.

Aplikácia Shell

Využívajte výhody členstva vo vernostnom programe Shell ClubSmart na cestách a získajte skvelé ponuky na bonusové body či prehľad o výške svojej zľavy za body. Vďaka novej aplikácii Shell budete mať všetky služby a ďalšie výhody stále pri sebe.

Vernostný program Shell ClubSmart

S vernostným programom Shell ClubSmart môžete získať množstvo odmien, výhod alebo napríklad zľavy na nákup za body.

Shell Café

Shell Café

Dopriať si dobrú kávu a vyraziť na cestu je pre väčšinu z nás automatickou dennou rutinou. My v Shell to však nevnímame ako bežnú záležitosť. Naším prianím je, aby ste sa u nás cítili ako vo svojej obľúbenej kaviarni, kde vás privíta vôňa čerstvej kávy a milá obsluha.

Shell Café

Mohlo by sa Vám páčiť

Značka Shell

Značka Shell propaguje naše hodnoty a kvalitu našich produktov a služieb po celom svete.

Kto sme

Získajte informácie o našom podnikaní, ľuďoch a o tom, ako spoločne pracujeme na napredovaní v oblasti energie spolu s väčším množstvom čistejších energetických riešení.

Inovácie

Spôsob, akým využívame ľudskú vynaliezavosť, inovácie a technológie, aby sme sa dostali k väčšiemu množstvu čistejšej energie, ktorú budeme potrebovať v nadchádzajúcich desaťročiach.

Kontaktujte nás

Kontakty na naše tímy poskytujúce služby zákazníkom a na kancelárie vo Veľkej Británii.